הורה ירושלים - אודות
להקות הורה ירושלים הן הלהקות הייצוגיות של ירושלים הפועלות במסגרת עמותת הורה ירושלים - עמותה עירונית למחול ולזמר, הפועלת כמלכ"ר תחת האגף לאמנויות בעיריית ירושלים ובחסות משרד התרבות והספורט.
בהורה ירושלים מתקיימת תכנית ייעודית להכשרת ילדים החל מגיל 4 למחול, המבוססת על נסיון של עשרות שנים בהכשרת דורות רבים של רקדנים, אשר חלק נכבד מהם המשיכו בקריירת מחול מקצועית בבגרותם.
מסלול זה מתחשב ביכולות המנטליות והפיזיות המאפיינות את הגילאים השונים, ועל בסיס זה מציב המסלול אתגרים ההולמים את אותם שלבי התפתחות, על מנת לאפשר הישגים והצלחות יחד, תוך שמירה על גופו ונפשו של הילד לאורך כל הדרך מאידך.
המסלול נחלק לשלבים שונים מותאמי גיל, במהלכם מתבצעת רכישת כלים בסיסיים ושפה תנועתית, הקניית טכניקה בסיסית מעולם הבלט הקלאסי והמודרני, לימוד צעדים בסיסיים, פיתוח חוש קצב וראיית מרחב, בניית משמעת עצמית ואחריות אישית.
להקות הורה ירושלים מופיעות באירועים וטקסים שונים בארץ ובחו"ל. לרוב אלו הם אירועים רשמיים וממלכתיים בעלי ערך ייצוגי.
בהורה ירושלים עובדים טובי המורים, רובם בוגרי הורה ירושלים, המביאים איתם לצד היכולת המקצועיות הגבוהות גם ראייה חינוכית ערכית, מאחר והדרך חשובה לנו לא פחות מהמטרות.
הצוות המקצועי מלמד בבית הלהקות שבמרכז עפרון בעמק המצלבה, וכמו כן בשלוחות השונות ברחבי העיר - ארנונה, קרית יובל, בית הכרם, משואה  והר חומה. אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להעביר לדור הצעיר את מורשת המחול הישראלי, וכמו כן מטפחים את המסלול החדש להיפ הופ, במסירות ובמקצועיות רבה. כל זאת נעשה תוך מתן תשומת לב מלאה לכל אחת ואחד מהרקדניות והרקדנים, זיהוי חוזקת, העצמה ובעיקר - אהבה.

 
 
הורה ירושלים
להרגיש
לרקוד ברחבה ולהרגיש ביטחון , להרגיש טוב עם הצעדים , להרגיש טבעי וחופשי .. לרקוד כאילו אף אחד לא מסתכל ...
הורה ירושלים
לאהוב
לימוד ריקוד הנו לימוד ככל לימוד אחר, ובתהליך למידה נכון ומותאם ישנן תוצאות חיוביות עד כדי הצלחות מדהימות.
הורה ירושלים
לרקוד
אנחנו מזמינים אותכם לבוא וללמוד לרקוד את כל סוגי הריקודים ובעיקר ריקודים סלוניים וריקודים לטיניים: וואלס, טנגו, ווו
כל הזכויות שמורות© להורה ירושלים 2019