אודות

אודות הורה ירושלים

להקות הורה ירושלים הן הלהקות הייצוגיות של ירושלים הפועלות במסגרת עמותת הורה ירושלים - עמותה עירונית למחול ולזמר, הפועלת כמלכ"ר תחת האגף לאמנויות הבמה בעיריית ירושלים ובחסות משרד התרבות והספורט. הצוות המקצועי מלמד בבית הורה ירושלים שבמרכז עפרון למחול בעמק המצלבה, בשלוחות שונות בעיר ובמספר בתי ספר בהם אנו מפעילים להקות מחול ישראלי ומגמת להקות היפהופ. אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להעביר לדור הצעיר את מורשת המחול הישראלי, וכמו כן מטפחים את המסלול החדש להיפ הופ, במסירות ובמקצועיות רבה לצד אמונתנו בערכים החינוכיים אותם מקנה המחול לתלמידינו. כל זאת נעשה תוך מתן תשומת לב מלאה לכל אחת ואחד מהרקדניות והרקדנים, זיהוי חוזקות, העצמה ובעיקר - אהבה.

sima_sep_brown

טובי המורים

להקות הורה ירושלים מופיעות באירועים וטקסים שונים בארץ ובחו"ל. לרוב אלו הם אירועים רשמיים וממלכתיים בעלי ערך ייצוגי.
בהורה ירושלים עובדים טובי המורים, רובם בוגרי הורה ירושלים, המביאים איתם לצד היכולת המקצועיות הגבוהות גם ראייה חינוכית ערכית, מאחר והדרך חשובה לנו לא פחות מהמטרות.

sima_sep_brown

תכנית ייעודית להכשרת רקדנים

בהורה ירושלים מתקיימת תכנית ייעודית להכשרת ילדים החל מגיל 4 למחול, המבוססת על נסיון של עשרות שנים בהכשרת דורות רבים של רקדנים, אשר חלק נכבד מהם המשיכו בקריירת מחול מקצועית בבגרותם.

sima_sep_brown

רכישת כלים בסיסיים לפי גיל

מסלול זה מתחשב ביכולות המנטליות והפיזיות המאפיינות את הגילאים השונים, ועל בסיס זה מציב המסלול אתגרים ההולמים את אותם שלבי התפתחות, על מנת לאפשר הישגים והצלחות יחד, תוך שמירה על גופו ונפשו של הילד לאורך כל הדרך מאידך.
המסלול נחלק לשלבים שונים מותאמי גיל, במהלכם מתבצעת רכישת כלים בסיסיים ושפה תנועתית, הקניית טכניקה בסיסית מעולם הבלט הקלאסי והמודרני, לימוד צעדים בסיסיים, פיתוח חוש קצב וראיית מרחב, בניית משמעת עצמית ואחריות אישית.

sima_sep_brown

להקות הורה ירושלים

להקות הורה ירושלים הן הלהקות הייצוגיות של ירושלים הפועלות במסגרת עמותת הורה ירושלים - עמותה עירונית למחול ולזמר, הפועלת כמלכ"ר תחת האגף לאמנויות בעיריית ירושלים ובחסות משרד התרבות והספורט.

sima_sep_white

הורה ירושלים זה בית

להקות הורה ירושלים מופיעות באירועים וטקסים שונים בארץ ובחו"ל. לרוב אלו הם אירועים רשמיים וממלכתיים בעלי ערך ייצוגי. אז למה אתם מחכים? בחרו אחד מהחוגים של ותתחילו לרקוד...

מעוניינים להרשם לאחת הפעילויות שלנו?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם